Правила відвідування спортивного клубу «Олімп»

м. Львів

 1. Передпочаткомзанятьвсі відвідувачів обов’язковомупорядкуповинніознайомитися з правиламиСК.
 2. Абонементдіє1місяць – 1рік,вступаючив діюзмоментупокупки або активації.
 3. Продовжити абонемент можна лише після закінчення попереднього. Акційний абонемент можна придбати в будь-який час, але відповідно діяти він почне з дня оплати і автоматично анулює залишок попереднього, якщо такий є.
 4. Абонемент єіндивідуальним іне передбачаєвхід2-х абобільше осіб.Абонементне підлягаєповерненню, обміну. Абонемент видається тільки при наявності документів.
 5. Заморозка абонементу можлива одноразово на 1 місяць для Річного і на 2 тижні для Піврічного.
 6. Всі абонементи діють по мережі.
 7. Сума, сплачена за абонемент, є остаточною і поверненню не підлягає.
 8. Якщо до кінця терміну надання послуг (терміну абонемента) клієнт з яких-небудь причин не скористається ними в повному обсязі, кошти за ненадані послуги клієнту не повертаються, термін надання послуг не продовжується та не переноситься.
 9. Вхід у зал тільки за наявності картки (абонементу), її фотографії, або по документах. За втрачену картку (абонемент) стягується штраф у розмірі 20 грн.
 10. Оренда шафки не надається. Ключ від шафки після закінчення тренування повертається на рецепцію клубу в обов’язковому порядку.
 11. Зазагублений,зламаний або неповерненийключпіслятренуваннястягуєтьсяштраф у розмірі 50грн.
 12. Всіклієнтиприроботізваговимиснарядамив обов’язковомупорядкуповинні розбиратиїхпіслясебе.
 13. Клієнти повинні мати охайний вигляд,без різких запахів тютюну та парфумів. Забороняютьсязаняття в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, а також беззмінного одягу та закритого взуття .
 14. Обов’язково мати при собі особистий рушник для занять у тренажерному залі та на групових  заняттях!
 15. Групові заняття проводяться тренером згідно розкладу за мінімальною кількістю від 3 осіб. Переконлива рекомендація: приходити на заняття вчасно. Запізнення більш ніж на 15 хвилин небезпечно для Вашого здоров’я. Тренер має право не допустити клієнта на дане заняття. Слідкувати за ефективністю групових занять тренер може, коли в групі налічує не більш ніж 20 осіб. Обовязково перед груповим заняттям зареєструватись на рецепції клубу.
 16. Брати інвентар на заняття в залі «групових занять» лише з дозволу тренера.
 17. Цінніречі залишатина рецепції спортивного клубу. Адміністрація клубу не несе відповідальності за залишені або загублені речі клієнтів.
 18. Всіпитання, що виникли, пропозиціїі претензіїклієнтвикладаєвписьмовомувиглядівкнизі«Скарг та пропозицій », яказнаходитьсяу адміністратора.
 19. За ефективність ібезпекусамостійноготренуванняспортклубіперсоналвідповідальності ненесе.
 20. За пошкодження майна у спортивному клубі (наприклад: розбиття дзеркала, пошкодження інвентаря і т. п.) матеріальну відповідальність несе клієнт.
 21. Дотримуйтесь правил техніки безпеки перебування у тренажерному залі.
 22. Клуб не несе відповідальності за стан особистого здоров’я клієнта.
 23. Комплекс з 10 персональних тренувань потрібно використати протягом 2-х місяців.
 24. Клієнт зобовязаний за 3 год. попередити тренера про запізнення або неявку на персональне тренування. У випадку недотримання даного правила персональне заняття по комплексу вважається зарахованим.
 25. Тренажерний зал можуть відвідувати діти з 14 до 16 років тільки з дозволу батьків (письмова заява). Батьки несуть персональну і матеріальну відповідальність за дітей на території спортивного клубу.
 26. Діти до 14 років можуть займатися у тренажерному залі тільки з тренером або з батьками.
 27. Вхід в Олімп на Б.Хмельницького, Олімп Преміум, Олімп Левандівка, Олімп Сихів, Олімп Шевченка: з понеділка по суботу з 7.00. Вихід – до 22.55! В неділю: вхід з 9.00, вихід до 18.55.

Олімп Південний працює цілодобово! Вхід вночі дозволений для власників безлімітних і нічних абонементів!

П.І.Б.__________________________(підпис)_________________________(дата)___________________