ОЛІМП на Богдана Хмельницького

Загальна площа тренажерного залу складає 1500кв.м. Яскравий дизайн додасть Вашому тренуванню спортивного азарту та змагального духу, а налагоджена система вентиляції та кондиціонування допоможе Вам у цьому!

Територія спортивного клубу “ОЛІМП” поділена на зони, які відповідають видам спорту, що входять до нашої концепції. А саме:

  • Зона легкої атлетики– 3 бігові доріжки шириною по 100 см кожна, окружністю 100 м надасть Вам змогу вдосконалювати свої атлетичні якості!
  • Зона важкої атлетики – два професійні помости з важкоатлетичним обладнанням допоможуть Вам вдосконалити свої силові якості .
  • Зона гімнастикиобладнана турніками, брусами, боксерською грушею, великим рядом гантелей, тобто всім необхідним устаткуванням для естетики вашої форми!
  • Зона кросфіту–спеціально відведена для активного контингенту наших клієнтів, які не зупиняються на досягнутому і прагнуть постійного перфекціонізму.

Таким чином, в умовах одного фітнес центру комфортно почуваються прихильники різних видів спорту та рухової активності!

Тренажерний зал оснащений оптимальним набором із 24 кардіотренажерів, які допоможуть Вам схуднути, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну та дихальну системи, а також силових тренажерів від лідера українських виробників Inter Atletika.

Затишний фітнес-зал  гостинно запросить Вас відвідати всі групові заняття, які припадуть Вам до душі! Серед них: йога, бодішейпінг, степ-аеробіка, 90-60-90, Fitness Mix, Зумба, TBW(Total Body Workout) . Заняття входять у вартість ранкового або безлімітного абонементів. У вільний від групових занять час Ви також можете тренуватись у фітнес залі або відпочити після важкого тренування.

Для досягнення кращого результату від тренувань, та відновлення бадьорості, енергії для Вас працює SPA– зона, а саме – спільна для чоловіків та жінок сауна, яка входять у вартість наших безлімітних абонементів.

САУНА  – це один з найкращих засобів відновлення після фізичного навантаження.. Фінська сауна покрашує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект. Також сауна допоможе Вам позбавитись зайвих кілограмів.

В вартість кожного абонементу входить інструктаж від чергового тренера. Тренер здійснює первинний медичний огляд стану вашого здоров’я, робить заміри ваги та обхват розмірів тіла. У відповідності до ваших індивідуальних побажань складає програму тренування.

Отримати швидший та ефективніший результат Ви можете на персональному тренуванні, де під чітким контролем тренера клієнти виконують поставлені їм завдання досягаючи неймовірних результатів від тренувань.
ОЛІМП на Богдана ХмельницькогоЧекаємо на вас:

понеділок 07:30 до 23:00
вівторок 07:30 до 23:00
середа 07:30 до 23:00
четвер 07:30 до 23:00
п’ятниця 07:30 до 23:00
субота 07:30 до 23:00
неділя 09:00 до 20:00

Ми знаходимось за адресою

м. Львів, вул.Б.Хмельницького, 176,
супермаркет “Фуршет”, 3 поверх

Телефон для довідок

(098) 105-50-05;
(063) 105-50-05.

EMAIL

olimp.bh@gmail.com