ОЛІМП Левандівка

Загальна площа тренажерного залу складає 1500кв.м. Перший у Львові дизайн інтер’єру в стилі індустріального лофту додасть Вашому тренуванню спортивного азарту та змагального духу, а налагоджена система вентиляції та кондиціонування допоможе Вам у цьому!

Територія спортивного клубу “ОЛІМП” поділена на зони, які відповідають видамспорту, що входять до нашої концепції. А саме:

  • Зона гімнастики обладнана турніками, брусами, боксерською грушею, великим рядом гантелей, унікальним тренажером функціонального тренінгу TRX, тобто всім необхідним устаткуванням для естетики вашої форми!
  • Зона стронгмену та кросфіту – перша в Україні професійна зона стронгмену та кросфіту спеціально відведена для активного контингенту наших клієнтів, які не зупиняються на досягнутому і прагнуть постійного перфекціонізму.
  • Зал настільного тенісу дозволить клієнтам клубу в будь-який час позмагатись у цьому виді спорту, а також активно провести вільний час.
  • Зал функціонального тренінгу – окремо відведена зона, повністю оснащена обладнанням, яке є необхідним для занять з крос фіту та функціонального тренінгу (помост, тумби, сетболи, гребля, аеробайк та багато іншого)

Таким чином, в умовах одного фітнес центру комфортно почуваються прихильники різних видів спорту та рухової активності!

Тренажерна зала оснащена оптимальним набором кардіотренажерів, які допоможуть Вам схуднути, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну та дихальну системи, а також силових тренажерів від лідера українських виробників Inter Atletika.

Затишна фітнес-зала гостинно запросить Вас відвідати всі групові заняття, які припадуть Вам до душі! Серед них: йогалатес, степ-аеробіка, 90-60-90, табата та інші. Заняття входять у вартість ранкового або безлімітного абонементів. У вільний від групових занять час Ви також можете тренуватись у фітнес залі або відпочити після важкого тренування. Для досягнення кращого результату від тренувань, та відновлення бадьорості, енергії для Вас працює SPA– зона, а саме –спільна для чоловіків та жінок сауна, яка входить у вартість наших безлімітних абонементів.

САУНА  – це один з найкращих засобів відновлення після фізичного навантаження. Фінська сауна покращує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект. Також сауна допоможе Вам позбавитись зайвих кілограмів.

В вартість кожного абонементу входить інструктаж від чергового тренера. Тренер здійснює первинний медичний огляд стану вашого здоров’я, робить заміри ваги та обхват розмірів тіла. У відповідності до ваших індивідуальних побажань складає програму тренування.

Отримати швидший та ефективніший результат Ви можете на персональному тренуванні, де під чітким контролем тренера клієнти виконують поставлені їм завдання досягаючи неймовірних результатів від тренувань.

Для Вашого комфорту діє зал для індивідуальних занять.
ОЛІМП ЛевандівкаЧекаємо на вас:

понеділок 07:00 до 23:00
вівторок 07:00 до 23:00
середа 07:00 до 23:00
четвер 07:00 до 23:00
п’ятниця 07:00 до 23:00
субота 07:00 до 23:00
неділя 09:00 до 19:00

Ми знаходимось за адресою:

м. Львів
вул. Широка,1Г
(вхід з вул. Сяйво)

Телефон для довідок

(068) 105 50 05;
(073) 105 50 05.

EMAIL

olimp.levandivka@gmail.com