ОЛІМП- ПРЕМІУМ

Загальна площа залу складає 400кв.м. Ексклюзивний дизайн додасть Вам чудового настрою та домашньої атмосфери, і все це в самісінькому центрі міста, а налагоджена система вентиляції та кондиціонування допоможе Вам у цьому!

 Територія фітнес клубу “ОЛІМП ПРЕМІУМ” поділена на зони, а саме:

  • Зона кардіопредставлена біговими доріжками та орбітреками від лідера серед українських виробників тренажерів InterAtletika, які допоможуть Вам схуднути, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну та дихальну системи.
  • Зона вільних вагмістить гантельний ряд він 0,5 до 35 кг, а також короткі грифи та лавки для жиму.
  • Тренажерна зонаобладнана всіма необхідними тренажерами від лідера українського виробництва «Inter Atletika» бізнес-лінія, за допомогою яких Ви швидко та ефективно досягнете потрібного результату.
  • Зона важкої атлетикиобладнана професійним важкоатлетичним помостом, що допоможе Вам відчути себе важкоатлетом чи пауерліфтером.

Затишна фітнес зала гостинно запросить Вас відвідати групові заняття, які припадуть до душі.Серед них:пілатес, йога, степ-аеробіка, функціональний тренінг, денс-аеробіка та інші. Заняття входять у вартість ранкового або безлімітного абонементів. У вільний від групових занять час Ви також можете тренуватись у фітнес залі або відпочити після важкого тренування.

Для досягнення кращого результату від тренувань, та відновлення бадьорості, енергії для Вас працює SPA– зона, а саме – спільна для чоловіків та жінок сауна та джакузі, які входять у вартість наших безлімітних абонементів.

САУНА  – це один з найкращих засобів відновлення після фізичного навантаження, а особливо в поєднанні з джакузі. Фінська сауна покрашує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект. Також сауна допоможе Вам позбавитись зайвих кілограмів.

ДЖАКУЗІ – нормалізує кровообіг та обмін речовин, здійснює  стимулюючу і тонізуючу дію на шкіру та м’язеву тканину, а гідромасаж перешкоджає виникненню та розвитку целюліту.

В вартість кожного абонементу входить інструктаж від чергового тренера. Тренер здійснює первинний медичний огляд стану вашого здоров’я, робить заміри ваги та обхват розмірів тіла. У відповідності до ваших індивідуальних побажань складає програму тренування.

Отримати швидший та ефективніший результат Ви можете на персональному тренуванні, де під чітким контролем тренера клієнти виконують поставлені їм завдання досягаючи неймовірних результатів від тренувань.
Олімп- ПреміумЧекаємо на вас:

понеділок 07:00 до 23:00
вівторок 07:00 до 23:00
середа 07:00 до 23:00
четвер 07:00 до 23:00
п’ятниця 07:00 до 23:00
субота 07:00 до 23:00
неділя 09:00 до 19:00

Ми знаходимось за адресою

площа Старий Ринок, 8, Львів,

Телефон для довідок

(096) 100-50-05
(093) 023-39-33

EMAIL

olimppremium@gmail.com