ОЛІМП Сихів

ОЛІМП СИХІВ

Загальна площа тренажерного залу складає 400кв.м. Яскравий та стильний дизайн з панорамними вікнами додасть енергії Вашому тренуванню, а налагоджена система вентиляції та кондиціонування допоможе Вам у цьому!

 Територія спортивного клубу «Олімп Сихів» умовно поділена на зони:

  • Зона кардіопредставлена біговими доріжками та орбітреками найкращих світових брендів, які допоможуть Вам схуднути, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну та дихальну системи.
  • Тренажерна зонаобладнана всіма необхідними тренажерами від лідера українського виробництва «Inter Atletika» бізнес-лінія, за допомогою яких Ви швидко та ефективно досягнете потрібного результату.
  • Зона вільних вагмістить гантельний ряд він 0,5 до 35 кг, а також короткі грифи та лавки для жиму.
  • Зона важкої атлетики та кросфіту– гордість нашого залу! Великий поміст з достатньою кількістю важкоатлетичних грифів, який поділений на 6 частин, ідеально підходить для тренувань усіх силових видів спорту. У нас є все необхідне обладнання для кросфіт тренувань у теплій дружній атмосфері, яку ми всіма силами намагаємось підтримувати. Кросфіт-зона містить: гімнастичні кільця, перекладини для підтягувань, медболи, фітболи, тумби, скакалки і т.д.

Заняття в тренажерному залі дозволять вирішити різні задачі: наростити м’язеву масу і відкоригувати рельєф, нормалізувати вагу, попередити захворювання опорно-рухового апарату, зміцнити сухожилля і зв’язки, виправити поставу і зняти стрес.

Для досягнення кращого результату від тренувань, та відновлення бадьорості, енергії для Вас працює спільна для чоловіків та жінок сауна, яка входить у вартість наших безлімітних абонементів.

САУНА  – це один з найкращих засобів відновлення після фізичного навантаження. Фінська сауна покрашує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект. Також сауна допоможе Вам позбавитись  зайвих кілограмів.

У вартість кожного абонементу входить інструктаж від чергового тренера. Тренер здійснює первинний медичний огляд стану вашого здоров’я, робить заміри ваги та обхват розмірів тіла. У відповідності до ваших індивідуальних побажань складає програму тренування.

Отримати швидший та ефективніший результат Ви можете на персональному тренуванні, де під чітким контролем тренера клієнти виконують поставлені їм завдання досягаючи неймовірних результатів від тренувань.
ОЛІМП СихівЧекаємо на вас:

понеділок 09:00 до 23:00
вівторок 09:00 до 23:00
середа 09:00 до 23:00
четвер 09:00 до 23:00
п’ятниця 09:00 до 23:00
субота 09:00 до 23:00
неділя 09:00 до 19:00

Ми знаходимось за адресою

вул. Хуторівка, 26
ТРЦ “Червона Рута”
м. Львів

Телефон для довідок

(098) 100 50 05;
(093) 063 44 55

EMAIL

olimpsyxiv@gmail.com