ОЛІМП

Загальна площа тренажерного залу складає 1700кв.м. Яскравий олімпійський дизайн додасть Вашому тренуванню спортивного азарту та змагального духу, а налагоджена система вентиляції та кондиціонування допоможе Вам у цьому!

Територія спортивного клубу “ОЛІМП” поділена на зони, які відповідають видам спорту, що входять до нашої концепції. А саме:

  • Зона легкої атлетики – 3 бігові доріжки шириною по 100 см кожна, окружністю 100 м надасть Вам змогу вдосконалювати свої атлетичні якості! Саме природній біг найкращим чином збудує Ваше тіло у відповідності до форм Олімпійських Богів! 
  • Зона важкої атлетики та пауерліфтингу – три професійні помости з важкоатлетичним обладнанням допоможуть Вам вдосконалити свої силові якості та набути форми міфічних атлантів!
  • Зона гімнастики  обладнана турніками, брусами, боксерською грушею, великим рядом гантелей, унікальним тренажером функціонального тренінгу TRX, тобто всім необхідним устаткуванням для естетики вашої форми!
  • Зона стронгмену та кросфіту – перша в Україні професійна зона стронгмену та кросфіту спеціально відведена для активного контингенту наших клієнтів, які не зупиняються на досягнутому і прагнуть постійного перфекціонізму.
  • Зал настільного тенісу дозволить клієнтам клубу в будь-який час позмагатись у цьому виді спорту, а також активно провести вільний час.

Таким чином, в умовах одного фітнес центру комфортно почуваються прихильники різних видів спорту та рухової активності!

Тренажерна зала оснащена оптимальним набором кардіотренажерів, які допоможуть Вам схуднути, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну та дихальну системи, а також силових тренажерів німецької фірми STEIN.

Затишна фітнес-зала гостинно запросить Вас відвідати всі групові заняття, які припадуть Вам до душі! Серед них: йога, йогалатес, степ-аеробіка, самозахист та інші. Заняття входять у вартість ранкового або безлімітного абонементів. Детальніше ознайомитись з особливостями кожного групового заняття Ви можете за посиланням. У вільний від групових занять час Ви також можете тренуватись у фітнес залі або відпочити після важкого тренування.

Для досягнення кращого результату від тренувань,а також релаксу у жіночій та чоловічій роздягальнях для Вас працюють фінські сауни, які входять у вартість наших безлімітних абонементів.

САУНА  – це один з найкращих засобів відновлення після фізичного навантаження, а особливо в поєднанні з контрастним басейном. Фінська сауна покрашує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект. Також сауна допоможе Вам позбавитись зайвих кілограмів.

Крім усього вищезазначеного наш професійний масажист може запропонувати Вам такі види масажу: релаксичний, спортивний, антицелюлітний, масаж комірцевої зони, масаж спини, ніг, рук.

В вартість кожного абонементу входить інструктаж від чергового тренера. Тренер здійснює первинний медичний огляд стану вашого здоровя, робить заміри ваги та обхват розмірів тіла. У відповідності до ваших індивідуальних побажань складає програму тренування.

Отримати швидший та ефективніший результат Ви можете на персональному тренуванні, де під чітким контролем тренера клієнти виконують поставлені їм завдання досягаючи неймовірних результатів від тренувань.

Для Вашого комфорту діє зал для індивідуальних занять.

Детальнішу інформацію про види абонементів та ціни Ви можете переглянути за посиланням.

Зворотній Звязок

babysitting certification