ГОЛОВНА

/ПРО НАС

ПРО НАС

Ми справді маємо свої переваги - під одним дахом ти отримуєш повний спектр послуг: від тренажерів, фітнесу до тенісу та сауни!

ПОСЛУГИ

ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

Загальна площа залів становить 400-2500кв.м. Вони обладнані всіма необхідними тренажерами  від лідера серед українських виробників тренажерів Inter Atletika.

Територія спортивних клубів поділена на зони, які відповідають видам спорту, що входять до нашої концепції. А саме: зона легкої атлетики, зона важкої атлетики та пауерліфтингу, зона стронгмену , зона гімнастики, зал настільного тенісу, зал функціонального тренінгу та кросфіту

CROSSFIT

В більшості залів у нас також доступна професійна зона кросфіту та функціонального тренінгу.
CrossFit – це інтенсивні тренування, які включають та працюють одразу над усіма аспектами фізичної підготовки, розвивають не тільки тіло, а й силу, спритність і витривалість.
Також, ми пропонуємо професійні програми занять від досвідчених тренерів, які зроблять Ваші тренування цікавими та ефективними

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ

Не хочеться займатись поодинці? Повірте, не лише Вам! Групові заняття з фітнесу - це не лише відмінна форма, а й прекрасна компанія однодумців. Затишна фітнес-зала гостинно запросить Вас відвідати всі групові заняття, які припадуть Вам до душі! Серед них: функціональний фітнес, стретчинг, йогалатес, степ-аеробіка та інші.

ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

Якщо Ви початківець і раніше спортом не займались, тоді до Ваших послуг наші фахівці! Адже отримати швидший та ефективніший результат Ви можете на персональному тренуванні, де під чітким контролем тренера клієнти виконують поставлені їм завдання, досягаючи неймовірних результатів від тренувань.

ФІТ БАР

Запрошуємо в місце, де можна відпочити і розслабитися після тренування, а також насолодитися чимось смачненьким з користю для здоров'я.

В нашому фіт барі представлено різноманітність протеїнових коктейлів, різні види енергетичних, ізотонічних, вітамінних напоїв, амінокислот та спалювачів жиру. Завдяки цим продуктам та препаратам Ви зможете підвищити результативність тренувань, зменшити почуття втоми, знизити вагу.

САУНА

Для досягнення кращого результату від тренувань, а також хорошого відновлення, у жіночій та  чоловічій роздягальнях у кожному залі для Вас працюють фінські сауни.

Графік роботи сауни з 18:00 до 21:30 у вівторок та п'ятницю.

join us

СЛІДКУЙ ЗА НАМИ ОНЛАЙН!

Дізнавайся першим усі новини!

© 2024, Мережа фітнес клубів Олімп