ГОЛОВНА

/ПРАВИЛА

ПРАВИЛА

Правила відвідування мережі фітнес-клубів «ОЛІМП»

 1. Перед початком занять всі відвідувачі в обов'язковому порядку повинні ознайомитися з правилами СК.
 2. Абонемент діє 1 місяць - 1 рік, вступаючи в дію з моменту покупки або активації клубом(якщо акційний).
 3. Продовжити абонемент можна лише після закінчення попереднього. Акційний абонемент можна придбати в будь-який час, але відповідно діяти він почне з дня оплати і автоматично анулює залишок попереднього, якщо такий є.
 4. Абонемент є індивідуальним і не передбачає вхід 2-х або більше осіб. Абонемент не підлягає поверненню, обміну. Абонемент видається тільки при наявності документів.
 5. Заморозка абонементу можлива одноразово на 1 місяць для абонементів на 12 місяців, на 2 тижні для абонементів на 6 місяців, і на 1 тиждень для абонементів на 3 місяці.
 6. Всі абонементи діють по мережі.
 7. Переоформлення абонементу на іншу особу оплачується додатково у розмірі: місячного - 200 грн, квартального - 300 грн, піврічного – 600 грн, річного – 1000 грн.
 8. Сума, сплачена за абонемент, є остаточною і поверненню не підлягає.
 9. Якщо до кінця терміну надання послуг (терміну абонемента) клієнт з яких-небудь причин не скористається ними в повному обсязі, кошти за ненадані послуги клієнту не повертаються, термін надання послуг не продовжується та не переноситься.
 10. Вхід у зал тільки за наявності картки (абонементу) або її фотографії. За втрачену картку (абонемент) стягується штраф у розмірі 50 грн. Вхід по документах можливий одноразово як виключення.
 11. Оренда шафки не надається. Ключ від шафки після закінчення тренування повертається на рецепцію клубу в обов’язковому порядку.
 12. За загублений, зламаний або неповернений ключ після тренування стягується штраф у розмірі 50 грн.
 13. Всі клієнти при роботі з ваговими снарядами в обов'язковому порядку повинні розбирати їх після себе.
 14. Клієнти повинні мати охайний вигляд, без різких запахів тютюну та парфумів. Забороняються заняття в стані алкогольного та наркотичного спяніння, а також без змінного одягу та змінного закритого взуття .
 15. Обов’язково мати при собі особистий рушник для занять у тренажерному залі та на групових  заняттях!
 16. Групові заняття проводяться тренером згідно розкладу за мінімальною кількістю від 3 осіб. Переконлива рекомендація: приходити на заняття вчасно. Запізнення більш ніж на 15 хвилин небезпечно для Вашого здоров'я. Тренер має право не допустити клієнта на дане заняття. Обовязково перед груповим заняттям зареєструватись на рецепції клубу.
 17. Брати інвентар на заняття в залі «групових занять» лише з дозволу тренера.
 18. Цінні речі залишати на рецепції спортивного клубу. Адміністрація клубу не несе відповідальності за залишені або загублені речі клієнтів.
 19. За ефективність і безпеку самостійного тренування спорт клуб і персонал відповідальності не несе.
 20. За пошкодження майна у спортивному клубі (наприклад: розбиття дзеркала, пошкодження інвентаря і т. п.) матеріальну відповідальність несе клієнт.
 21. Дотримуйтесь правил техніки безпеки перебування у тренажерному залі.
 22. Клуб не несе відповідальності за стан особистого здоров’я клієнта.
 23. Комплекс з 10 персональних тренувань потрібно використати протягом 2-х місяців.
 24. Клієнт зобовязаний за 3 год. попередити тренера про запізнення або неявку на персональне тренування. У випадку недотримання даного правила персональне заняття по комплексу вважається зарахованим.
 25. Тренажерний зал можуть відвідувати діти з 14 до 16 років тільки з дозволу батьків (письмова заява). Батьки несуть персональну і матеріальну відповідальність за дітей на території спортивного клубу.
 26. Діти до 14 років можуть займатися у тренажерному залі тільки з тренером або з батьками.
 27. Вхід в клуби з понеділка по суботу з 7.00, Вихід – до 21.55! В неділю: вхід з 9.00, вихід до 18.55.
join us

СЛІДКУЙ ЗА НАМИ ОНЛАЙН!

Дізнавайся першим усі новини!

© 2024, Мережа фітнес клубів Олімп